Co to były za warsztaty!
Tak pachnąco w Pałacyku chyba jeszcze nigdy nie było.
Atmosfera była przednia, a kompozycje zapachowe uczestników niezwykle oryginalne. Dziękujemy za spędzenie wieczoru w naszym Muzeum.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
Informacje w sliderze |
|
|